Zindywidualizowany MIS & MES

„USZYTY NA MIARĘ” SYSTEM ZARZĄDZANIA (MIS) I SYSTEM REJESTRACJI PRODUKCJI (MES) DLA PRODUCENTÓW OPAKOWAŃ, ETYKIET I DRUKU

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie presja bycie wyjątkowym i oryginalnym sprawia, że Twoja firma musi się wyróżniać by zapewniać sobie przewagę w grze rynkowej. A oprogramowanie niestandardowe może odegrać kluczową rolę w przenoszeniu firmy na wyższy poziom.

Co to jest oprogramowanie niestandardowe?


Oprogramowanie niestandardowe jest jak- idealnie skrojony garnitur „uszyte"wyłącznie na potrzeby i cel zamawiającego. Innymi słowy, oprogramowanie niestandardowe lub na zamówienie jest opracowywane specjalnie dla organizacji, aby uwzględnić jej preferencje oraz oczekiwania, jest zbudowane zgodnie ze specyfikacjami firmy i jej potrzebami biznesowymi.
Standardowy system HiFlow stworzony został tak, aby można go było dostosować do indywidualnych wymagań klientów. W oparciu o preferencje dotyczące hostingu i bazy danych możemy zarekomendować odpowiednie rozwiązania, które najlepiej pasują do Twojej obecnej infrastruktury i potrzeb. Możesz zacząć od małego systemu, mając tylko podstawowe elementy, a następnie rozbudowywać go o kolejne moduły w miarę rozwoju Twojej firmy a także zmieniających się potrzeb biznesowych.

Dlaczego tworzenie niestandardowego oprogramowania jest ważne?


Niektóre z korzyści:

Wydajność: oprogramowanie niestandardowe jest tworzone w celu szybkiego i produktywnego wspierania procesów.
Skalowalność: oprogramowanie niestandardowe może rosnąć wraz z rozwojem i zmianami organizacji firmy. Nasi programiści mogą ocenić potrzeby naszego klienta w ramach Analizy Przedwdrożeniowej. Korzystanie ze specjalnie zaprojektowanego systemu MIS umożliwia dodawanie nowych funkcjonalności w oparciu o specyficzne wymagania biznesowe, dzięki czemu można go łatwo skalować wraz ze zmianami w procesie biznesowym.
Inwestycja w przyszłość: Jednym z głównych wad oprogramowania komercyjnego jest niepewność czy będzie ono poprawnie działało z istniejącymi i starszymi aplikacjami. Dzięki możliwościom adaptacyjnym systemu HiFlow nasi klienci uzyskują system gotowy do komunikacji i sprawnie współdziałający z istniejącą infrastrukturą.

Zalety systemu oprogramowania na zamówienie.


Jeśli chcesz wybrać zindywidualizowany system zarządzania HiFlow, oto jego zalety:

• Dzięki oprogramowaniu niestandardowemu decydujesz, jak ma wyglądać system i możesz go rozwijać w przyszłości, gdy tylko pojawią się nowe pomysły i potrzeby.
• Doświadczony zespół programistów może łatwiej dostosować się do zmiany wymagań i współpracować z Tobą na bieżąco, aby system był jak najlepszy..
• Opracowanie niestandardowego oprogramowania może wydawać się kosztowne, ale na dłuższą metę jest to mądra inwestycja.
• Skalowalność. Firmy stale się rozwijają a zarządzanie nimi wymaga wprowadzania systematycznych usprawnień w systemach operacyjnych. Gotowe oprogramowanie może nie poradzić sobie z taką dynamiką i dużym obciążeniem, podczas gdy oprogramowanie niestandardowe jest opracowywane specjalnie z uwzględnieniem swobodnego wprowadzania zmian w nieograniczonym zakresie .

Poziomy indywidualizacji


Indywidualizacja


Właśnie kupiłeś moduły HiFlow i potrzebujesz kilku poprawek.

Firmy mogą wybrać wdrożenie jednego lub więcej modułów oprogramowania HiFlow. W tym przypadku dostosowanie odbywa się poprzez wybór modułu oraz niektóre usługi programistyczne i integracyjne.

Adaptacja


Musisz dopasować oprogramowanie HiFlow do unikalnej struktury organizacji.

Drugi poziom dostosowywania to “szycie na miarę”. Standardowy system HiFlow zawiera wbudowane założenia i procedury dotyczące procesów biznesowych organizacji. Te założenia i procedury muszą dokładnie odpowiadać założeniom istniejących procesów firmy w której jest wdrażany. Dlatego większość naszych projektów wdrożeniowych wiąże się z pewnym dostosowaniem oprogramowania, tak aby oprogramowanie pasowało do bieżących procesów organizacyjnych. Kilka przykładów dostosowywania może obejmować wybór modułu, konfigurację tabeli lub dodanie nowych funkcjonalności.

Zmiany kodu źródłowego, niestandardowe moduły


Potrzebujesz więcej niż kilka modyfikacji i integracji oprogramowania HiFlow.

Trzeci poziom dostosowywania obejmuje zmiany kodu źródłowego, a nawet możliwość dodania nowych modułów do systemu HiFlow. Ten poziom dostosowywania oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie koncepcji i strategii, projektowania UX / UI, implementacji, integracji i wsparcia, pomagając osiągnąć cele biznesowe i zwiększyć produktywność w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki profesjonalnej usłudze analizy danych biznesowych, usługi dostosowywania HiFlow pomagają przedsiębiorstwom gromadzić, przetwarzać, analizować i pozyskiwać dużą ilość danych generowanych w procesie produkcji, sprzedaży i innych obszarach, a następnie przekształcać je w wartość handlową. Umożliwiając w ten sposób optymalizację procesu produkcyjnego, poprawę wydajności produkcji oraz utrzymanie przewagi konkurencyjnej.