Informacje o firmie

Informacje o firmie


HiFlow Solutions zapewnia elastyczne rozwiązania, które pomagają producentom opakowań i etykiet oraz drukarniom działać bardziej wydajnie i zyskownie. Oferujemy pełen zakres usług dla naszych klientów: usługi konsultacyjne w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w celu zwiększenia wydajności i poprawy rentowności, usługi integracji systemów z maszynami w celu zapewnienia sprawnego przepływu produkcji oraz najnowocześniejszy systemy zarządzania HiFlow opracowany specjalnie dla potrzeb druku opakowań i etykiet.

Cel i zobowiązanie


Naszym celem jest zaspokajanie stale rosnących potrzeb firm opakowaniowych i poligraficznych poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań programistycznych opartych na najnowocześniejszych technologiach wspierających efektywne zarządzanie produkcją, a także ich wdrożenie wraz z doradztwem organizacyjnym. Nasza technologia jest prężna i innowacyjna. Nasze rozwiązania są proste, uniwersalne i opłacalne. Pracujemy z przekonaniem, że potencjał poprawy zarządzania i obniżenia kosztów jest nieograniczony.

Jak możemy pomóc?

• Tworzymy zautomatyzowane środowiska pracy, poprzez bezproblemowe przepływy informacji począwszy od przyjęcia zamówienia aż po zafakturowanie i wysyłkę .
• Wypełniamy luki w posiadanym przez Ciebie systemie zarządzania - poprzez optymalizację funkcji systemów ERP z funkcjami MIS i MES wymaganymi do produkcji opakowań i etykiet.
• Wdrażamy szybko - dzięki wyjątkowym możliwościom HiFlow ,który łączy w sobie oprogramowanie MIS i MES a także dlatego, że łatwo integruje się on ze wszystkimi systemami ERP oraz z maszynami.
• Dostarczamy Ci strategiczne dane - poprzez umożliwienie za pomocą HiFlow kontroli produkcji w czasie rzeczywistym a także rejestrowanie newralgicznych informacji pochodzących z hali produkcyjnej od personelu oraz bezpośrednio z maszyn.

Zróbmy to razem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Tobie.
 

Szukasz więcej informacji?