Rozwiązania

Platforma HiFlow

Stworzona specjalnie dla producentów opakowań, etykiet i drukarń Platforma HiFlow łączy w sobie system klasy MIS (Management Information System) oraz MES (Manufacturing Execution System). HiFlow została tak zaprojektowana, żeby z łatwością integrować się z dowolnym systemem ERP. HiFlow pomaga przedsiębiorstwom produkującym opakowania oraz drukarniom zbierać i analizować krytyczne dane związane z produkcją a także zarządzaniem jakością. Dzięki HiFlow możesz w czasie rzeczywistym gromadzić i śledzić dane pochodzące ze swojej hali produkcyjnej te pobieranie z maszyn jak i innych procesów produkcyjnych a także te wprowadzane przez personel . Z naszego portfolio zorientowanego na przemysł opakowaniowy i poligraficzny możesz wybrać tylko te moduły- będące elementami platformy HiFlow, których potrzebujesz dla uzupełnienia istniejącego już w twojej firmie systemu ERP, bez względu na to jakiego aktualnie używasz.
Platforma HiFlow narodziła się na podstawie wnikliwych obserwacji procesów zachodzących w hali produkcyjnej opakowań a także drukarni, dlatego tak łatwo integruje się z urządzeniami i maszynami . Jako jej twórcy doskonale rozumiemy wyzwania branży produkcyjnej i dlatego dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają naszym klientom lepiej prowadzić działalność. Firmy produkujące opakowania, etykiety i drukarnie zarabiają pieniądze na hali produkcyjnej, dlatego potrzebują rozwiązań z platformy HiFlow.
Dzięki odpowiedniej strukturze systemowej, platforma HiFlow usprawnia obsługę określonych działów przedsiębiorstwa. Jej użytkownicy uzyskują dostęp do jasnych i zrozumiałych informacji dotyczących ich obowiązków i celów oraz tworzą dobrze zorganizowany zespół skoncentrowany na wykonywaniu swoich zadań. HiFlow pomaga im działać lepiej i zapobiegać kosztownym błędom. Platforma HiFlow to przemyślany i zrealizowany projekt informatyczny oparty na ogromnej wiedzy certyfikowanych specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w branży produkcyjnej. HiFlow został zaprojektowany we współpracy z Microsoft i opiera się w 100% na tej technologii. HiFLow wykorzystuje jako bazę danych Microsoft SQL. Nasz zespół programistów zastosował najnowocześniejsze narzędzia w dziedzinie specyfikacji, modelowania i projektowania systemów informatycznych. Architektura platformy HiFlow jest zorientowana na usługi (SOA), co pozwala zminimalizować obciążenie związane z jego integracją z innymi systemami ERP.

Wybierz rozwiązanie

 
 
 
 
 
 

Uzupełnij system


Nie musisz wymieniać całego już wdrożonego systemu informatycznego. Uzupełnij go tylko o brakujące rozwiązania stworzone specjalnie dla przedsiębiorstw produkujących opakowania, etykiety oraz drukarń. HiFlow pomoże Ci zwiększyć wydajność produkcji, usprawni realizację zamówień a także obniży koszty pracy i materiałów.
 

Szukasz więcej informacji?