Programowanie na zlecenie

Nasz zespół

Świadczymy usługi informatyczne, które oferują najwyższą jakość pracy w najlepszej cenie oraz wsparcie przed i po zakupie systemu. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są entuzjastycznie nastawieni do swojej pracy. Gotowi na nowe wyzwania aby sprostać wszelkim wymaganiom jakie przez nimi postawisz.


KIM JESTEŚMY


• działamy na rynku międzynarodowym od prawie 20 lat
• dostarczyliśmy oprogramowanie zamówione przez ponad 100 klientów
• stworzyliśmy system zarządzania produkcją, który jest wdrażany na całym świecie
• posiadamy zespół programistów o różnorodnych umiejętnościach, świetnie wykształcony i po wielu szkoleniach
• posiadamy tytuł srebrnego partnera Microsoft



CO ZAPEWNIAMY


• Doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych programistów, analityków systemów, analityków biznesowych, inżynierów oprogramowania, kierowników projektów i testerów
• Sumę naszej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
• Rozwiązania nie tylko spełniające Twoje oczekiwania, ale także znacznie je przekraczające.

Nasze usługi


CO TWORZYMY

Budujemy skuteczne rozwiązania dla firm z różnorodnych branż i segmentów rynku.

DOSTOSOWUJEMY

• Rozwiązania biznesowe (moduły fakturowania, raporty, bramki płatności itp.)
• Rozwiązania produkcyjne (planowanie produkcji, realizacja produkcji, komunikacja z maszynami)
• Integracje systemów B2B (EDI, XML)
• Testowanie jakości oprogramowania
• Aplikacje mobilne
• Projektowanie interfejsów użytkownika
• Indywidualne systemy handlu elektronicznego
• Enterprise Service Bus (ESB)

KOMUNIKACJA

Ponieważ komunikacja jest KLUCZOWA dla Twojego (i naszego) sukcesu, przywiązujemy dużą wagę do pozostawania w kontakcie poprzez tworzenie i utrzymywanie skutecznych kanałów komunikacji. Zapewniamy Ci pełną wiedzę zgodnie z harmonogramem, komunikując się w formie, która najbardziej Ci odpowiada. Aby być precyzyjni i dokładni, odpowiemy na następujące pytania:

• W jaki sposób wolisz otrzymywać regularną komunikację?
• Czego oczekujesz jako standardowego czasu realizacji odpowiedzi na pytania i problemy?
• Kto jeszcze (jeśli ktoś) w organizacji chciałby również otrzymywać od nas informacje?
• Kiedy najlepiej skontaktować się z Tobą (wcześnie rano, w południe lub później po południu)?
• Jak często chciałbyś aktualizować status zadań i w jakim formacie?

NASZE UMIEJĘTNOŚCI


Tworzenie oprogramowania komputerowego

.NET, C#, WinForms, WPF, MVVM, WCF, ADO.Net Datasets, Linq,
Entity Framework, C, C++, Java, Visual Basic

Stron internetowych

ASP MVC, WebApi, SignalR, ASP.Net Core, JavaScript, TypeScript, JQuery,
Angular, React.js, Node.js, C, C++, Java, PHP, RoR

Bazy danych

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL

Jakość kodu

Unit testing, PHP Unit, Continuous Integration, PSR Standards, PSR-2 Standards,
Acceptance Tests, Test Driven Development, Design Patterns

Zarządzanie projektami

SCRUM, PRINCE 2

NASZE PORTFOLIO

System hurtowni danych

Wykorzystaliśmy narzędzia Microsoft Data i Business Intelligence do zbudowania systemu hurtowni danych, który wyodrębnia dane z systemu ERP, przekazując do tymczasowego przechowywania i dystrybucji danych do nowej hurtowni danych podstawowych. Zaprojektowaliśmy bieżącą analizę i raportowanie BI zapobiegając lukom w usługach analitycznych.

System planowania produkcji

Stworzyliśmy na zamówienie klienta system planowania produkcji, który zapewnia narzędzia umożliwiające technologicznie poprawne planowanie produkcji w czasie rzeczywistym, zwiększając wydajność dowolnego miejsca powstawania kosztów.

System wydawniczy

System publikacyjno - wydawniczy został był budowany w kilku etapach, odpowiadających rosnącym potrzebom wydawniczym w zakresie centralizacji produkcji. Zamieniono wiele ścieżek konwersji na jeden centralny, sparametryzowany system. W procesie wykorzystano narzędzia i moduły zarządzania kolorami odpowiedzialne za wstępną weryfikację i optymalizację plików PDF. Zbudowano również zarządzanie prawami użytkownika na poziomie poszczególnych tytułów i wydań. Zapewniono system elektronicznego planowania stron, zarządzania reklamami (system rezerwacji powierzchni) oraz mutacji i regionalizacji stron.

System śledzenia produkcji

Stworzyliśmy system śledzenia produkcji, który oznacza i identyfikuje materiały i półprodukty na każdym etapie produkcji. System zapewnia widoczność, śledzenie i raportowanie najważniejszych informacji związanych z lokalizacją produktu, statusem produkcji oraz pochodzeniem użytych materiałów. System zapewnia wiele sposobów wyszukiwania danych produktu, w tym zamówienie sprzedaży, numer zamówienia, numer seryjny, numer partii, dokument dostawy, zlecenie produkcyjne, numer etykiety, w tym numer seryjny przesyłki i dowód zakupu do poziomu partii. System został zaprojektowany z myślą o łatwym udostępnianiu kluczowych danych klientom, umożliwiając im natychmiastowe drukowanie szczegółowych raportów w celu spełnienia wymagań kontroli jakości.

System e-commerce

Opracowaliśmy system e-commerce zaprojektowany zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klienta. Zawiera zaawansowany moduł kalkulacji cen i zintegrowaną usługę akwizycji plików. Projekt strony został zaprojektowany przy użyciu nowoczesnej grafiki dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. System został wyposażony w edytor szablonów, umożliwiający modyfikację predefiniowanych projektów graficznych zgodnie z potrzebami użytkownika. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika pozwala na zamówienie przez Internet różnorodnych wydruków w ciągu kilku minut.

System zarządzania produkcją opakowań

Zbudowaliśmy dla dużego, globalnego producenta opakowań i etykiet, oprogramowanie do zarządzania produkcją w celu poprawy wydajności w jego zakładzie. Klient ma szczególne potrzeby w zakresie testowania produktów i wyrobów oraz zapewniania jakości. System umożliwia nie tylko kontrolę jakości dostarczanych materiałów, ale również testowanie gotowych produktów które muszą spełniać surowe normy branżowe.Opracowaliśmy niestandardowe oprogramowanie dla tego klienta, zintegrowaliśmy je z istniejącym oprogramowaniem, a także wdrożyliśmy instalację nowego oprogramowania i zapewniamy odpowiednie gromadzenie danych. Projekt obejmował także zaawansowane interfejsy do danych pobieranych z maszyn, obliczenia kosztów / zysków, kryteria planowania, monitorowanie przepływu surowców a także produktu końcowego.

System zarządzania magazynem wysokiego składowania

Opracowaliśmy system zarządzania magazynem wysokiego składu. System jest rozbudowanym narzędziem do kontroli przepływu informacji w magazynie przy użyciu czytników kodów kreskowych. System umożliwia śledzenie lokalizacji produktu w magazynie aż do poziomu pomieszczenia, rzędu i palet. Monitorowanie w czasie rzeczywistym przepływu produktu w obrębie i pomiędzy wszystkimi obiektami w czasie rzeczywistym. System umożliwia także łączenie wielu częściowych palet na jednej palecie przy zachowaniu identyfikowalności.

NASZ PROCES